Walka z mocami

Moc apoliona

Świat fantasy ma dla swoich czytelników wiele wspaniałych propozycji. To właśnie dzięki nim możemy zagłębić się w cudowny świat, który niesie ze sobą zaskoczenie, wspaniałą dawkę emocji, dzięki którym czytanie stanie się jeszcze lepszą przygodą. Ten kto czyta książki ma wspaniale rozwinięty zasób słownictwa. Warto sięgać po książki fantasy i wiele innych, które dostępne są aktualnie na rynku. Jedną z najlepszych książek science-fiction w ostatnich czasach napisała Jennifer L. Armentrout. Oto jej “Moc apoliona“.

Ogromne moce

Jennifer L. Armentrout dała się poznać wielu czytelników z książek fantasy i romansów. Chętnie współpracuje z wielkimi wydawnictwami, chociaż niektóre jej książki zostały opublikowane na rynku przy pomocy metody self-publishing. Nazywana autorką hybrydową ma dla swoich czytelników kolejną, wspaniałą propozycję ze świata, gdzie może wydarzyć się naprawdę bardzo dużo niespodziewanych rzeczy. Oto Alex. Jeżeli ktoś by się pytał, to w tej książce nie warto zadzierać z dwoma rzeczami. Pierwsza to przeznaczenie, a druga to…Alex. Dziewczyna posiada ogromną moc. Sama boi się jednak dwóch rzeczy: pierwsza to utrata siebie po przebudzeniu. Druga to działanie eliksiru. Jednak serce nie sługa i jest w stanie czasem pokonać to, co szykuje nam los. A Aiden St. Delphi gotów jest ruszyć do walki z Alex, aby móc przywrócić jej zdolność logicznego myślenia (w jego mniemaniu). To jednak nie wszystko na co musi się szykować dziewczyna. Alex zdaje sobie sprawę, że jest ktoś, kto bardzo chętnie zamordowałby ją, aby tylko przejąć jej moce.

Siła bogów

Bogowie są w stanie zniszczyć wiele istnień ludzkich, byleby tylko ochronić Alex. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nie można utracić połączenia miedzy dwoma apolionami. Seth jednak ma zamiar naruszyć to połączenie. Chce stać się zabójcą bogów. Moc dziewczyny mu w tym pomoże. Wśród wielu miliardów ludzi istniejących na świecie Alex będzie musiała odnaleźć tą jedną jedyną zdolną do pomocy. Zanim jednak rozpocznie poszukiwania będzie musiała również zmierzyć się z niebezpiecznymi barierami strzegącymi Zaświatów. Czy poradzi sobie ze wszystkim? A może będzie chciała pomóc Sethowi, aby ten nie stał się zabójcą bogów? Czy sama jednak przejdzie na złą stronę mocy? “Moc apoliona” to jedna z najciekawszych książek fantasy, która na pewno zaciekawi również wiele młodych osób. Jeżeli ktoś szuka pasjonującej lektury, dzięki której będzie mógł przeżyć pasjonujące przygody, to jest to idealna propozycja dla niego.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com